Jančařík je zpět! Poslední zkouška skončila, teď to přijde naostro

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova! - 2

„Hezké úterý! Fotbal, hokej i tenis, to bude náplň dnešních poledních sportovních novin, vítejte u nich,“ zkoušel si Michal v srpnu nejrůznější relace. Teď už je ale v ostrém tréninku, protože je definitivně rozhodnuto, že volba padla na sportovní relaci Poledních Televizních novin.

„Dneska byla poslední zkouška, protože hned v pondělí 2.října už jdu na obraz, poprvé do roka a do dne, protože druhého října jsem byl v posledním počasí,“ komentoval vynucenou pauzu Michal.

Michal i štáb TV Nova musel vymyslet spoustu věcí, jak se s nepříznivou situací poprat. „Tak to je právě to, za co jsem děkoval, že lidem v televizi Nova to stálo za to, mě takhle instalovat zpátky. Sice budu za pultíkem, vypadá to jednoduše, ale my jsme museli spoustu věcí vyřešit,“ sdělil Michal.

Michal kromě trénování v televizi a pokračující rehabilitaci ale nezapomíná ani na ostatní. Zorganizoval sbírku oblečení, výtěžek z jeho prodeje půjde na dobročinné účely. Hvězdný bazar je tréninkové pracoviště pro lidi po poranění míchy, kteří si dlouhodobě hledají práci.

To je případ i lékaře, který se zranil před rokem a k profesi se zatím nemůže vrátit, pro TV Nova uvedl: „Já se tady cítím úžasně, ze začátku to bylo těžký.“

Teď už se Michal těší hlavně na nové pracovní povinnosti v televizi. Společné natáčení s Karlou zejména o léčbě tak bylo dnes poslední, vy se ale můžete na Michala těšit už v pondělí.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek