Jana Sováková alias Ingrid se vrací do Ulice a je teď mnohem drsnější než dřív! Co ji tak zocelilo?

Ingrid se v seriálu objevovala již od samého počátku a diváci tak byli svědky její mnohdy nelehké cesty životem. Před pár lety se ale rozhodla udělat zásadní krok, a tak vedení svého salonu svěřila kamarádce Jitce a odstěhovala se za maminkou do Málkova. Nyní je ale sympatická Ingrid zpět a s ní samozřejmě i její představitelka Jana Sováková.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Aug2014/1680801.jpg?d41d

Jana se již od dětství s vášní věnovala výtvarné činnosti, a tak nebylo žádným překvapením, když se rozhodla pro studium na střední výtvarné škole. Po maturitě se začala více zajímat o herectví a během studia na DAMU se jí tak výtvarnictví stalo spíše koníčkem. Po několika úspěšných divadelních inscenacích a roli cílevědomé Ingrid v seriálu Ulice se ale Jana nakonec opět vrátila ke své vášni a začala se naplno věnovat malbě a tetování. Měla možnost tetovat dokonce některé své herecké kolegy!

Jste zvědaví, koho Jana tetovala a jakému netradičnímu sportu se věnuje? Podívejte se na reportáž!

Nepřehlédněte:
PŘEHLED: Odkud pocházejí herci seriálu Ulice? Z celého Česka a někteří se narodili ještě dál!
Krásná i úsměvná. Jaká mají vánoční přání herci z Ulice?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek