JAN ZADRAŽIL OTEVŘENĚ: Se Specialistou Jaroslavem Čermákem má společnou tu nejdůležitější věc

Přehrát poslední díl

Jan Zadražil se v kriminálce Specialisté objevil coby další z členů vyšetřovacího týmu. Charakter jeho postavy, kapitána Jaroslava Čermáka, se prý v lecčem podobá hercově skutečné povaze. „On má rád svého syna, je pro něj moc důležitý a přemýšlí, jestli ho ta práce, kterou dělá, neodvádí od toho nejdůležitějšího na světě,“ prozradil Honza.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Aug2017/2033757.jpg?a157

Představitel Jaroslava Čermáka se také rozpovídal o tom, čím chtěl být předtím, než se rozhodl stát se hercem. „Od brzkého dětství až do sedmé třídy jsem chtěl být jaderným fyzikem,“ svěřil se. Ale během svých hereckých začátků si Honza dva a půl roku přivydělával prodejem pizzy.

Existuje nějaká vysněná role, kterou by Honza rád ztvárnil? A s kým si na natáčení Specialistů rozumí nejvíc? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v reportáži!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek