Jakub Štáfek se proměnil k nepoznání! Tohle je ten sympatický herec z Ulice? VIDEO

Sympatický herec, kterého znají diváci především jako Matěje Jordána ze seriálu Ulice, ale poslední dobou také jako policistu ze Specialistů, má velký smysl pro humor. To často ukazuje i na svém Instagramu.

Naposledy herec zveřejnil vtipné video, kde má na sobě brýle, které zvětšují oči a plnou pusu čehosi. Vypadá opravdu komicky. K videu připsal text: “ Až tě chytim tak tě snim!“ kdybyste ho takto potkali na ulici, asi byste se lekli.

Fanoušky, kteří ho na Instagramu sledují, samozřejmě pořádně pobavil. „Tak tímhle jsi mě rozesmál!! Děkuju!“ napsala například jedna slečna v komentářích. „To jsou prababičky??“ pronesla zase vtipnou poznámku jiná uživatelka, která poukazovala na vtipná videa s prababičkou, s kterou Jakub na Instagram často něco natáčí. Jiná to zase komentovala slovy: „Konečne bez make-upu.“

Až tě chytim tak tě snim! #bigeyes #glasses #mandarin #costyme #hungryboy

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek), Úno 9, 2018 v 8:50 PST

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek