Jak vypadala představitelka Boženky Puklické před 30 lety? Budete hodně překvapeni! FOTO

Galerie: GALERIE: Lucie Juřičková se před více než třiceti lety objevila v Básnících

Lucie Juřičková – 5

Lucie Juřičková – 1

Seriál Ulice: Lucie Juřičková

Lucie Juřičková – 3

Lucie Juřičková – 2

Herečka Lucie Juřičková už neodmyslitelně patří do seriálu Ulice. Jako ředitelka Puklická často baví diváky v souvislosti se seriálovým synem Otíkem, který jí často drásá nervy. Kromě Ulice se ale Lucie věnuje především dabingu.

Ti bystřejší si ale herečku mohou pamatovat z oblíbeného filmu o Básnících, kde se blýskla po boku Pavla Kříže. Pamatujete si vnadnou studentku Dášu s šílenými brýlemi? Tak to je Lucie Juřičková, když jí bylo teprve 18 let! Málokdo by ji ve filmu z roku 1984 poznal. A to nejen proto, že od té doby uběhlo už neskutečných 34 let, ale i z toho důvodu, že se tenkrát maskéři na hereččiným vzhledu pořádně vyřádili.

Lucie Juřičková jako ředitelka Puklická si v Ulici minulý týden přivodila ošklivé zranění paty a musela podstoupit náročnou operaci. Díky tomu se dočasným ředitelem školy stane fyzikář David Kudrna. Jak mu ředitelování půjde? Na to se dívejte každý všední den v 18,25 hodin v seriálu Ulice na TV Nova!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek