Jak mu naznačit, že vám na něm záleží?

Pokud zažíváte podobnou situaci jako Vendula s Pavlem, pak možná sama tušíte, že řešení není vůbec snadné. Dát najevo svůj zájem, chce notnou dávku odvahy, kterou většina žen nemá. Mnoho příslušnic něžného pohlaví se obává, že je muž odmítne. V tom je ale zakopaný pes. I když si myslíte, že jsou pánové nečitelní, můžeme vás ujistit, že ani ženy nelze snadno odhadnout.

Dejte tomu čas

Rozhodně by byla chyba, kdybyste v oblasti vztahů byla netrpělivá. Některé záležitosti potřebují čas, a tak zbytečně netlačte na pilu. V případě, že se s někým vídáte, nezapomeňte zmiňovat, že se těšíte na další schůzku. Je důležité, aby potencionální partner věděl, že s ním chcete trávit svůj volný čas. I to může být drobným náznakem vašeho zájmu. Podobnou službu odvedou i sms zprávy. Nemusíte to s nimi zbytečně přehánět, ale čas od času se ozvěte. Odvážnější z vás mohou zavolat a domluvit si schůzku.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2013/1510567.jpg?d41d

Teď je řada na něm

Chápeme, že když se vám někdo líbí, pak s chutí převezmete veškerou iniciativu. Na druhou stranu i tohle chování může pány odradit. Muži jsou lovci, kteří chtějí ženy dobývat. Byla by chyba, kdybyste převzala tuto mužskou roli. Po řadě náznaků z vaší strany je namístě, aby se konečně vyjádřil i on. Je jedno, zda máte tu čest s introvertem, nebo společenským člověkem, protože tyto chvíle přímo vybízí k tomu, aby se muž konečně vyjádřil.

ČTĚTE TAKÉ:

Matyáš Valenta: Jak to bude mít Franta se Skyler? ROZHOVOR
Když má dítě dva tatínky aneb Život s vlastním i nevlastním otcem
Jakou šanci má láska v pozdním věku?

Neztrácejte čas

Dala jste mu jasné signály, ale stále nic? Pak je načase, abyste mu dala více prostoru. Třeba si brzy uvědomí, že se měl více snažit, anebo vám jednoduše není přáno, abyste spolu strávili zbytek života. Možností je opravdu nespočet, a byla by škoda, kdybyste se nepohnula z místa a neustále čekala na jeho vyjádření.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek