Jak je těžká práce komentátorů NHL? Sledujte je znovu živě!

Jozef Havrilla a Filip Šedivý komentují Ottawa vs. Vegas

Co na tento nápad říká komentátor Lukáš Jůdl? „Je to určitě pro mnoho lidí zajímavá příležitost, že mohou vidět, jak se komentuje sportovní utkání. Ta myšlenka se mi líbí. Jen doufám, že kvůli tomu nebudu nějak víc nervózní. I když hokej komentuji dva roky, NHL teprve první měsíc a ta předchozí praxe téměř není znát. Tady totiž začínám od nuly. NHL je samostatná hokejová disciplína a dá se říct, že se stále ještě učím. I to se ale dá považovat jako zajímavost dnešního přenosu z komentátorské kabiny – sledovat práci nováčka,“ říká Jůdl. Spolu s ním bude tvořit komentátorskou dvojici podstatně zkušenější Tomáš Borovec.

Práci našich komentátorů v reálném čase můžete sledovat každou sobotu od 19:00 do 22:00 na webu Novasport.tv a facebookové stránce Nova Sport.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek