Jak by vypadali Avengers, kdyby filmaři zachovali jejich komiksový vzhled? FOTO

Film přinesl velkou bitvu superhrdinů se záporákem Thanosem a snažili se odvrátit zkázu celého vesmíru. Svoje síly tentokrát dohromady spojili všichni superhrdinové z doposud natočených marvelovských filmů, chyběli jen Antman a Hawkay.

Avengers se dostali pod kůži mnoha fanoušků a lidé je milují. Přemýšleli jste ale někdy, jak by vypadaly postavy z komixů, kdyby je Marvel neudělal pro film trochu „realističtější“ a neměli trochu úprav?

Pokud by Marvel zůstal věrný původním verzím, někteří by vypadali trochu jinak. Looperovi se chtěli přesvědčit, zda jsou upravené vzhledy postav pro film lepší a pomocí photoshopu je upravili do podoby komiksových hrdinů. Pravdou je, že Marvel odvedl dobrou práci a filmové postavy vypadají o dost lépe. Některé z komiksových verzí nelze brát úplně tak vážně, protože postavičky vypadá občas trochu směšně.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek