Jágr sklidil doma potlesk vestoje, jeho Kladno ale znovu propadlo

Jaromír Jágr

Kladenští tak prohráli čtvrtý z posledních pěti utkání a už druhý od návratu Jágra, který poprvé nebodoval. Předtím třemi asistencemi pomohl k vítězství 7:2 nad Benátkami nad Jizerou, ve středu už ale nezabránil jednou přihrávkou prohře v Přerově 1:2.

Rytíři proti Litoměřicím zklamali i přesto, že hlavně pro jejich fanoušky šlo o mimořádně prestižní zápas. Poprvé po Jágrově nedávném comebacku totiž mohli svého Boha přivítat doma, čemuž odpovídala parádní atmosféra utkání.

Kladenský ČEZ stadion byl po pěti letech vyprodaný, návratu legendy pak předcházel slavnostní ceremoniál, při kterém diváci sledovali na kostce nad ledem fragmenty z Jágrovy bohaté kariéry. Svého miláčka přivítali ovacemi vestoje, radost z výsledku ale měli pouze minimální.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek