Internetem se šíří zpráva u zrušení seriálu Ulice. Víme, jaká je pravda!

Na fotografii, která sbírá tisíce lajků, je zobrazen americký prezident Donald Trump, jak drží čerstvě podepsanou dohodu o zrušení seriálu Ulice. Jedná se však o podvrh, diváci nemusejí mít obavy.

Jde totiž o fotografii, která dokumentuje Trumpův první významný krok v nové funkci. Zrušil smlouvu o spolupráci s dalšími státy ležícími v Tichém oceánu. Transpacifické partnerství s jedenácti zeměmi pacifického regionu včetně Japonska, Vietnamu, Austrálie, Nového Zélandu nebo Mexika v roce 2016 za Spojené státy podepsal Barack Obama, Kongres ale dokument ještě nestihl ratifikovat. TPP je podle Trumpa pro Spojené státy nevýhodná.

Seriál Ulice však pro Trumpa nijak nevýhodný není a po pravdě o něm, navzdory vazbám na Českou republiku, podle všeho ani neví. Také je nesmysl, aby text smlouvy, kterou podepisuje americký prezident, byl v českém jazyku. Toho si také čtenáři na českém internetu bleskově všimli a okamžitě na ně upozorňují.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jan2017/1956398.jpg?d41d

„Neverim tomu, je to bl*ost,“ píše čtenář skrývající se pod nickem rpso. „Donald Trump je uzasny prezident a nikdy by nic takoveho nepodepsal. Navic to je fotoshop, smlouva by nebyla cesky.“

Uzivatelka socialni sitě jmenem Adrisolt ma take jasno: „Je to cele nesmysl, nic takoveho by mu v Americe nedovolili. Nekdo si to vymyslel.“

Je tedy jasné, že nejpopulárnější český seriál bude pokračovat dál. A možná se mezi jeho diváky přidá i Donald Trump, jeho poradci mu jistě tak populární snímek s ním v hlavní roli ukáží.

Fotografii zveřejnil na svém facebookovém profilu politik a aktivista Dominik Feri. Kvůli vášnivé diskuzi musel druhý den uvést vše na pravou míru: „Byl to vtip. Ulici nikdo neruší. Uhaste pochodně a rozeberte šibenice,“ sdělil svým sledujícím.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek