Hvězda Tvojí tváře Jitka Boho přiznala: S manželem a dcerou plánují velkou změnu! VIDEO

tvoje tvář má známý hlas

Ačkoliv je Jitce teprve 26 let, urazila ve své kariéře už pěkně dlouhou cestu. Ta začala účastí v první řade Česko Slovenské SuperStar a pokračovala třeba i vítězstvím v soutěži miss. Jak na pěveckou soutěž vzpomíná? „Kdybych se dostala do finále, tak si myslím, že by to nemuselo dopadnout tak, že bych zvítězila, kdo ví, jak by ta kariéra potom pokračovala. Tím, že věřím v osud, tak si myslím, že to tak prostě mělo být,“ řekla Jitka.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2059663.jpg?d41d

Muzika je ale její velkou láskou už od útlého dětství! Díky manželovi Lukášovi se právě v oblasti hudby posouvá neustále dopředu. „Vlastně až s manželem jsem se víc otevřela a začala si víc věřit. Začala jsem psát i texty, což jsem dřív nedělala,“ dovává Jitka.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2059664.jpg?d41d

V reporáži prozradila také to, že celou rodinu čeká velký krok! O co jde? Podívejte se na reportáž a dozvíte se více! A sledujte Jitku také v osmém díle show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu 21. října ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek