Hvězda Ordinace Ján Jackuliak bude brzy otcem: Prozradil pohlaví i jméno dítěte!

V Ordinaci znají diváci seriálu slovenského herce jako násilníka, který psychicky i fyzicky týral Danu Morávkovou (47) alias doktorku Zdenu Suchou. V reálném hercově životě se ovšem taková dramata opravdu nekonají. Myšlenky má úplně někde jinde a to u blížící se nové role, která bude bezesporu jeho životní… Říká se jí otcovství!

V červnu 2015 se herec tajně oženil s nyní již manželkou Barborou (35). A právě s ní teď co nevidět založí rodinu. Dokonce si nechali prozradit i pohlaví miminka. Bude to chlapec! A tak se nabízí otázka, jak se asi bude jmenovat. I v tom má Ján Jackuliak jasno!

„Syn se bude jmenovat Teo. Ja jsem vybíral, chtěli jsme krátké jméno, protože příjmení Jackuliak je dlouhé,“ prozradil podle Blesku herec, jak vymýšleli s manželkou jméno pro syna. „Nakonec nám to vyšlo tak, že se bude jmenovat Teo Henter Jackuliak, protože manželka si nechala i svoje příjmení. Jde o to, že z jejich rodu je ona poslední, kdo by ho mohl uchovat. Až bude syn velký, po osmnácti si to může změnit,“ dodal herec, který už se nemůže dočkat, až se stane otcem.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek