Herečka z Ulice Míša Tomešová promluvila o manželovi: Má vážnou nemoc!

Modelka Lucie Hadašová Bednářová (31) patří mezi slavné maminky, které se starají o všechno sami. Jako každá jiná maminka se stará o svoje dvě dcery, o chod domácnosti, uklízí a stará se i o zvířátka. Jen velmi vzácně využije služby chůvy, většinu času, kdy potřebuje díky své práci pohlídat své dvě ratolesti, pomáhá jí její sestra Kateřina. Kateřina Hadašová (25) randí s Mužem roku Matyášem Hložkem, synem populárního zpěváka z osmdesátých let Stanislava Hložka. „Jsme spolu už od jara a jsem šťastná.“, říká krásná blondýnka a je na ní vidět, že jí její nový vztah svědčí.

Lucie dorazila s nejmladší dcerkou Vanesskou (4) do nově otevřené restaurace Vapiano v pražském obchodním centru Chodov. Garde jí dělala právě její sestra Kateřina. „Té starší dneska nebylo dobře, takže zůstala doma s babičkou. Měli jet na výlet, moc se těšila, ale nakonec musela zůstat doma.“, říká Lucie Hadašová Bednářová. Její starší dcera Denisa (6) letos začala chodit do první třídy, takže rodina Bednářů zažívá to, co zažívají všichni rodiče, kteří mají doma prvňáčka. „Změnil se nám režim. Vše se přizpůsobuje Denisce a škole. Moc jsem si přála, aby měla hodnou paní učitelku a aby se jí ve škole líbilo, a to se nám splnilo. Jsem za to moc ráda.“, chválí školu i paní učitelku šťastná maminka. „Vanessce se sice ještě občas stýská, protože do školky, kam chodí, chodívali obě společně. Ale brzy si na to zvykne a s Deniskou se uvidí zase odpoledne.“, dodává Lucie. „Holky k sobě mají blízko, mají krásný vztah. Samozřejmě sem tam nějaká tahanice, ale to je tak normální.“, říká Lucie, která má obdobný, pevný vztah se svou mladší sestrou Kateřinou.

Otevíračku ve světě populární sítě restaurací si nenechala ujít ani naše oblíbená muzikálová hvězda Míša Tomešová (26), která italskou kuchyni miluje. „Miluju italskou kuchyni, sama jí i ráda vařím, jen doma ji musím připravovat z bezlepkových těstovin. Můj manžel Roman má celiakii.“, říká krásná tmavovláska, která na akci dorazila se svým sedmiměsíčním synem Kristiánem. Míša je na dnešní poměry velmi mladou maminkou. Nedalo nám to a zeptali jsme se, zda by si nepřál už Kristiánek nějakého sourozence. „Zatím si to užíváme takhle a na druhé bych ráda ještě počkala, ale klidně třeba pět let. Jsem mladá maminka, takže i za pět let máme na to čas a musím říct, že bych se ještě ráda vyspala, než si pořídíme další.“, směje se talentovaná zpěvačka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek