Herec Kevin Spacey přiznal, že je gay! Kolega ho viní z obtěžování

Homosexuálové chtějí rodinu

Hvězda nového seriálu Star Trek: Discovery Anthony Rapp pro portál BuzzFeed popsal, jak ho měl Kevin Spacey obtěžovat. Mělo se tak stát v roce 1986, když bylo Rappovi čtrnáct a Spaceymu šestadvacet let.

Spacey údajně na večírku zatáhl Rappa do ložnice, kde ho zvedl a „jako ženich nevěstu přenesl přes práh“. Pak si měla na mladého herce hollywoodská hvězda lehnout a Rapp se musel z jeho sevření vymanit.

Oscarový herec teď na obvinění zareagoval prohlášením na sociální síti. „K Anthonymu Rappovi jako herci chovám velkou úctu a obdiv. Byl jsem více než zděšen, když jsem ten příběh slyšel. Popravdě si nepamatuji to setkání, bylo to před více než 30 lety. Ale pokud jsem se opravdu tak choval, dlužím mu upřímnou omluvu,“ napsal Spacey na twitter.

Zároveň dodal, že tento incident ho přinutil promluvit o dalších věcech. „Vím, že se o mně šíří různé historky, které ještě podporuje fakt, že si soukromí hodně střežím. Jak moji nejbližší ví, měl jsem v životě vztahy s muži i ženami. (…) A teď jsem se rozhodl žít jako gay,“ uzavřel Spacey.

Celé prohlášení čtěte zde:

pic.twitter.com/X6ybi5atr5

— Kevin Spacey (@KevinSpacey) 30. jna 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek