Hazard se životem prince George: Stačilo málo a přišel o život!

Pippa, Kate a zadeček

Tříletý princ George měl na svatbě své milované tety důležité povinnosti. Dvojici přinesl k oltáři prstýnky a spolu s dalšími dětmi pak novomanžele zasypal konfetami. Britská média si ale všimla hlavně Georgeova příjezdu.

Princ na obřad přijel luxusním autem spolu s maminkou a sestrou nevěsty Kate. Auto řídil profesionální šofér a děti jely s vévodkyní Kate na zadních sedadlech. Jenže zatímco Georgeova sestra Charlotte spořádaně seděla, princátko zřejmě potřebovalo vidět, a tak si na sedačce stouplo.

Fotografové nelenili a příběh o nezodpovědném přístupu rodičů byl na světě, George nebyl ani připoutaný. Auto jelo podle svědků velice pomalu a nejelo po silnici, ale po cestě na soukromém pozemku. I přesto vzbudily fotky rozpaky a obavu, že takto princ jezdí běžně.

Kensingtonský palác odmítl snímky pro britský portál Daily Mirror komentovat. Fotografové je pořídili jen krátce předtím, než princi Georgeovi jeho matka vyčinila. Podle médií Kate chlapci vynadala, protože přišlápl nevěstě vlečku. Po obřadu tak malý George vypadal, že má všeho dost.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek