Hašek měl málem Okamuru v rodině! Takhle na to vzpomíná

Tomio Okamura

Bývalý český hokejový brankář Dominik Hašek zavzpomínal na Ruye Okamuru. „No Rujík. Kdysi chodil s mojí dcerou. Je to už dávno. Nebylo to tak, že by se naše rodiny navštěvovaly, ale párkrát jsem ho viděl,“ řekl TN.cz Dominik Hašek.

„Myslím, že má úplně jiné zájmy, než jeho otec. Chce být režisérem. Od dcery vím, že se Ruy nechce v politice angažovat. Prý to bere tak, že je to tatínkova věc,“ dodal Hašek, který se v minulosti setkal i s Tomiem Okamurou, lídrem SPD. Politické názory mají odlišné. „Není to strana, kterou bych volil,“ zakončil slavný hokejista.

Dominika Hašková je talentovanou zpěvačkou, která v současnosti žije ve Velké Británii, kde vystudovala vysokou školu a založila kapelu. I když Ruy s Dominikou dávno nechodí, stále jsou si velmi blízcí. Nyní budou i spolupracovat.

„Dělali jsme spolu amatérská videa, když jsme byli mladší. On to ale začal brát hodně vážně a začal režii i studovat. Tak jsem si řekla, že vlastně s nikým jiným nebudu natáčet klip, než právě s ním,“ řekla Dominika TN.cz. „Věřím mu. Vím, že se mu nemusím bát říct, když se mi něco nebude líbit,“ vysvětlila. Zatím neví jistě, kde v Česku bude klip natáčet.

Promluvila i o jejich lásce, jako na partnera na Ruye však nevzpomíná. „Bylo nám 14,“ vysvětlila. „Jak říkám, je to jeden z nejlepších kamarádů, které v Česku mám,“ dodala.

Ruyova otce moc nezná a politiku nechce komentovat. „Volit jsem letos nebyla, chtěla jsem, ale bylo to komplikované. Českou politiku ale moc nesleduju,“ řekla Dominika, která plánuje být v Anglii ještě minimálně rok. „Moc dopředu budoucnost neplánuju,“ dodala.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek