Harryho Meghan nepromluvila 10 let se sestrou! Důvod je jasný

Prince Harry a Meghan Markle - 1

Meghan Markle se se svou sestrou odcizila už dávno. Samantha ani netušila, že herečka randí s britským princem. Dozvěděla se to až od kamarádky, která si novinku přečetla v novinách.

Mezi sestrami je šestnáctiletý věkový rozdíl. Problém však podle deníku The Sun není ve věku, ani v tom, že jsou pouze polovičními sourozenci – mají stejného otce. Údajně za odcizením stojí finanční napětí.

Podle Samanthy Meghan nepomohla rodině finančně, když na tom byla nejhůře. V té době už ale byla slavnou herečkou a o peníze jistě neměla nouzi. Sestry se kvůli napětí v rodině odcizily a neviděly se téměř deset let.

Peníze ale nejsou jediným problémem. Meghan, která má jinou matku, než její starší sourozenci, údajně měla problémy s rasismem mezi příbuznými. „Vzpomínám si, jak jeden z členů rodiny měl hodně hnusné a rasistické komentáře, když se Meghan narodila,“ popsala žena.

Že o ni mladší sestra nejeví zájem ale Samanthu mrzí. Už jen z toho důvodu, že si byly dříve velmi blízké. „Učila jsem Meghan chodit. Nosila jsem ji po domě. Dříve přiletěla, jen aby mě viděla,“ popsala Samantha, která má roztroušenou sklerózu, takže je na vozíku a nemůže jen tak Meghan navštívit. „Cítím, jak jsem se s ní odcizila,“ řekla. „Možná je ale jen moc zaneprázdněná,“ dodala.

Také promluvila o tom, jak se Meghan vždy chtěla stát princeznou. Princ Harry se jí údajně líbil už dávno. Samantha by si moc přála odletět na svatbu své sestry. Podle britských médií se totiž Megan už s princem Harrym zasnoubila a brzy to oznámí světu. „Nemyslím si, že mě pozve,“ zakončila.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek