Gól po 5 sekundách od začátku zápasu? KHL má rekord! VIDEO

Jaroslavl přijela do Ufy. Vše se přichystalo na úvodní buly, puk padl na ledovou plochu a od centra Loktionova putoval k obránci Yelesinovi. Ten těsně za červenou čárou nahodil kotouč na bránu, kde nachytal nepozorného gólmana Bena Scrivense. Ten by měl být jen tak pro zajímavost jedničkou kanadského výběru na olympiádě 2018. A takhle ten rekordní gól po pěti sekundách padl…

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKHL.en%2Fvideos%2F1943710212320910%2F&show_text=0&width=560

Jaroslavl pak zvýšila rychle získané vedení na 2:0 a to naopak pět sekund před koncem první části. Ufa však v průběhu druhé části vyrovnala a to i díky trestu českého obránce Jakuba Nakládala za rvačku, respektive její vyvolání. Domácí vyhráli 3:2. Ale u rekordně rychlých gólů ještě zůstaňme. Před dvěma lety padl v Rusku jeden ještě rychlejší – už po třech sekundách.

https://www.youtube.com/embed/M7u3TWwzsk4

Tato branka Viktora Šachvarostova je vůbec nejrychlejší v historii. Na časomíře svítilo přesně 00:03:05. V české extralize nejrychleji skórovala trojice hráčů – Petr Ton, Dominik Pacovský a Pavel Janků. Ti se radovali po sedmi sekundách. V NHL pak padla nejrychlejší branka po pěti vteřinách. Zaznamenalo ji trio Doug Smail (v roce 1981), Bryan John Trottier (1984) a naposledy Alexander Mogilny (1991).

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek