GALERIE: Takhle krásní spolu ještě nebyli! Dana Morávková a Jan Čenský nafotili romantické snímky

Na obrazovkách televize Nova mohou diváci vídat Danu Morávkovou a Jana Čenského každé úterý a čtvrtek, a to v Ordinaci v růžové zahradě 2. Jelikož v seriálu ztvárnili manžele, spousta lidí si je spojuje i v reálném životě. A něco na tom přeci jen je – tito dva jsou totiž ve skutečnosti opravdu dobří přátelé.

Jan Čenský nyní připravuje knihu, která vyjde letos před Vánocemi. A právě krásné fotografie, které s Danou Morávkovou nafotil, budou součástí této knížky. „Fotilo se v hotelu Popovičky. To prostředí bylo exkluzivní a i oblečení bylo exkluzivní. Dámská móda byla od Beaty Rajské, pánská od Respektu. Takže to krásně do sebe zapadlo. Knížku připravuji s Lenkou Bernardes da Silva, což je moje kolegyně, se kterou děláme různá školení, semináře a lektorské práce v rámci vystupování, komunikace, etiky a podobně. Knížka je o prvním dojmu. Tedy o tom, co všechno je potřeba, aby člověk ve společnosti udělal dobrý dojem. To znamená jak se chovat, mluvit, jak vystupovat a jak vypadat. Jsem moc rád, že Dana Morávková svolila k tomu, aby se do knihy fotila, protože to je dáma velmi elegantní. A i díky televizi Nova všichni říkají, že nám to společně moc sluší,“ řekl s úsměvem Jan Čenský pro TV Nova.

Žádná taková podobná kniha o prvním dojmu tu ještě nevznikla. Snímky nafotila fotografka Markéta Navrátilová a focení trvalo dva dny. A jak si ho užila Dana Morávková? „Pro Honzu jsem to velmi ráda udělala, protože spolu hrajeme už několik let v Ordinaci – ani spolu, ani bez sebe :-),“ doplnila herečka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek