GALERIE: Nečekané vášnivé vzplanutí v Ordinaci! Kdo a s kým stráví noc?

Přehrát poslední díl

Květa Hrzánová, nebo Alena Rytířová? Nad oběma milými blondýnkami krouží tmavovlasí pánové. Květa sice v úterním díle Vilíka odmítla, všichni ale víme, jak umí být neodbytný. Třeba se mu k překvapení všech podaří v jeho milé vzbudit jiskru vášně. Nebo snad Alena podlehne, pod emoční tíhou prožitého, exmanželu Karlu Rytířovi? Dlouho o ni usiluje a neštěstí s dcerou je sblížilo. Odpověď však zní: Ne. Ani Vilík nebude mít žhavou noc, vrchní sestra Květa ovšem ano!

A s kým ve čtvrteční večer ztratí hlavu? Se sympaťákem Vaškem, kamarádem jejího švagra, se kterým se seznámí na bowlingu, a přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat! Ráno ji však přepadne morální kocovina, stále totiž nemůže zapomenout na mrtvého manžela a neví, zda ještě vůbec dokáže začít nový život…

Pomůže jí právě Vašek vkročit na novou životní cestu? Co ale Vilík, jsou jeho šance definitivně u konce? Na nového sympaťáka a pokračování příběhu se těšte v novém díle, ve čtvrtek 26. října od 20:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek