Frolík rozhodl v prodloužení! Washington roznesl Pittsburgh

Ve Washingtonu se diváci dočkali atraktivního utkání. Přijel totiž Pittsburgh v jehož sestavě nechyběl Crosby či Malkin. Domácí tým zase vedl jako kapitán Alexander Ovečkin, který se mohl na konci zápasu radovat z vysoké výhry Capitals, kteří porazili Penguins 7:1. Velkou zásluhu na tom měl první útok, kde se blýskl dvěma góly a třemi nahrávkami švédský centr Nicklas Bäckstrom a jeho křídlo T.J. Oshie, který měl jen o jednu asistenci méně.

Druhé utkání mezi Calgary a Arizonou bylo ve znamení souboje českých hráčů. Za Coyotes nastoupil Martin Hanzal a Radim Vrbata, ale oba vyšli bodově na prázdno. Naopak Michael Frolík z Flames zářil. Na první gól svého týmu nahrál a ten rozhodující v prodloužení sám vstřelil. Český útočník se stal druhou hvězdou zápasu.

Výsledky NHL:

Washington – Pittsburgh 7:1

Calgary – Arizona 2:1 v prodloužení

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek