FOTO: Přítelkyně Mikiho z Ulice je neskutečná kráska. Podívejte se na její nejsvůdnější fotky!

Vašek Matějovský je mladík, který díky roli Mikiho v seriálu Ulice zamotal hlavu nejedné fanynce. Kdekdo by si tak mohl myslet, že se jeho nová přítelkyně bude muset mít pořád na pozoru a hlídat si ho. Ono to ale možná bude nakonec naopak. Vaškova nová přítelkyně Hanka je totiž vskutku pořádný kus. A každému musí být naprosto jasné, že tahle kráska nemá o nápadníky rozhodně nouzi.

Hanka na svůj instagramový účet pravidelně přidává fotografie ze svého života. A je se opravdu na co dívat. Na první pohled je vidět, že kráska žije naplno a každý den si užívá se vším všudy. Ale navíc je opravdu nádherná.

Vaškova přítelkyně je typ dívky s jemnými rysy, které si okamžitě zamilujete. O jejích dlouhých hustých vlasech ani nemluvě. Celkově by si tato kráska klidně mohla zaměnit s kdejakou modelkou. Je vidět, že má Vašek opravdu dobrý vkus a umí si vybrat. Co na ni říkáte vy?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek