FOTO: Princezna Charlotte slaví 2. narozeniny! Takhle už vyrostla!

Kate a Pippa Middleton - 1

Jsou to skoro dva roky, co lidé netrpělivě sledovali dveře do nemocnice, kde se měla vévodkyně Kate ukázat s novorozenou dcerkou. Charlotte vyrostla a je z ní krásná slečna, která právě dnes slaví své druhé narozeniny.

Tak jako před rokem vydala britská královská rodina portrét, který vyfotila sama Kate. Snímek vznikl v dubnu v areálu rodinného sídla Anmer Hall v Norfolku. Charlotte má na sobě žlutý svetřík s ovečkami a vlasy sepnuté modrou sponkou.

Královská rodina také poděkovala za všechna přání a vzkazy, které malá princezna dostává. Snímek způsobil ve Velké Británii doslova senzaci – rodina si totiž soukromí střeží a nechce děti vystavovat tlaku médií. Třeba Charlotte se naposledy na veřejnosti objevila loni v prosinci.

Někteří Britové si však začali stěžovat, že děti fotí jen Kate a ne dvorní fotografové Kensingtonského paláce. Dosud totiž platilo, že zveřejňované snímky královské rodiny jsou „podepsány“ jménem nějakého světově uznávaného umělce.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek