FOTO: Patricie Solaříková jako hrdinka akčních filmů. Takhle drsnou a sexy jste ji ještě neviděli!

Mladá herečka Patricie Solaříková je oblíbená nejen mezi diváky seriálu Ulice. Věčně optimistická herečka, která vždy srší dobrou náladu, je také velmi aktivní na sociálních sítích. Fanoušci tak mají možnost neustále nahlížet do jejího soukromého života. Tedy až tam, kam sama představitelka Terezy Jordánové dovolí.

Už jste ji mohli vidět v mnoha situacích i pozicích. Ukázala se sexy po ránu a nenalíčená, předvedla jogínské pózy nebo i svou masku na Halloween. A má i pár drsných fotek.

Přesně takhle vypadá „strašně drsná“ Patricie Solaříková. Co na ni říkáte? Herečka má prostě smysl pro humor. I s kšiltovkou, která jí je, jak sama říká, trochu větší, jí to moc sluší. Ostatně, jako vždy!

A v outfitu na Laser Game by klidně mohla konkurovat Angelině Jolie v akčních filmech. V černém obleku a se zbraní v ruce vás prostě odzbrojí. Je nesmírně sexy!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek