FOTO: Pamatujete si na malého Bena ze seriálu Přátele? Neuvěříte, jaký je z něj dnes sexy mladík!

Pokud jste zarytým fanouškem legendárního seriálu Přátelé, tak vám určitě neunikl malý blonďatý Ben. Rossův syn z prvního manželství s Carol si okamžitě získal srdce milionů diváků, kteří si ho díky jeho roztomilému kukuči dobře zapamatovali. Jeho představitel Cole Sprouse se ale ve světě rozhodně neztratil. Vyrostl z něj pořádný sexy mladík, za kterým se otočí snad každá dívka.

„S Jennifer Aniston se mi natáčelo docela těžce, protože jsem byl do ní velmi zamilovaný. Byl jsem jí úplně okouzlen. Docházela mi slova, zapomněl jsem všechny svoje texty. Bylo to těžké,“ prozradil nadějný herec v rozhovoru pro New York Post. Zároveň dodal, že sláva, kterou v té době získal, se za ním „táhla“ ještě několik let potom.

Nemusíte se však bát, že Cole ze světa filmu úplně vymizel. Od minulého roku exceluje v teenage seriálu Riverdale, kde dostal dokonce jednu z hlavních postav. Musíte ale uznat, že to mladému Coleovi opravdu moc sluší. Jen doufejme, že se už při natáčení jen tak nezamiluje. I když u krásné Jennifer Aniston se mu není co divit.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek