FOTO: Justin Bieber si v Praze odvedl na pokoj šest Češek a jedna ho naprosto okouzlila! Je zadaná

Justin Bieber si po pátečním koncertu odvedl na pokoj stádo dívek. Všechny s ním do pokoje rády šly, a to Justina znaly jen pár hodin. Některé ani nezastavil fakt, že jsou zadané. Jednou ze zadaných dívek byla i Denisa K. Dívka nyní poprvé promluvila.

„Jsem zadaná. Do přátel si nepřidávám lidi, které neznám, nedělám společnici, nesouložím za peníze,“ tvrdí dle Expres.cz Denisa. V jejím prohlášení ale výrazně chybí popření, že by se zpěvákem spala. Justin si totiž z šesti dívek jednu tak oblíbil, že si ji nechal na pokoji celou noc. Byla vyvolenou dívkou právě Denisa? Dívka se dříve živila jako tanečnice, takže má krásně vypracovanou postavu a hýbat se umí. To mohlo na zpěváka udělat hluboký dojem.

Méně dobře na tom je Denisy přítel, který se nyní bude muset srovnat s faktem, že se jeho přítelkyně nechá odvléct na hotelový pokoj. Podobně na tom budou její rodiče. Společnost jí i dalších pět dívek nemilosrdně odsoudila. Na sociálních sítích je lidi označují za „prostitutky“ a „společnice“.

Denisa si ale splnila sen, už dlouho je Justinovou fanynkou. Škoda, že Selenu Gomez jen tak někdo nepřekoná. Justin už totiž odletěl sám a bez ní. Škoda, mohla nám zajistit nový státní poklad.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek