FOTO: Ewa Farna ukázala prsa v sexy kostýmku! Zpěvačky výstřih neuhlídal ani její přítel

Ewa Farna (23) se jako každý rok účastnila předávání cen Českého slavíka. A udělala dobře. V soutěži vyhrála bronzovou sošku v kategorii zpěvačka.

Kromě hudebního úspěchu na sebe chtěla upozornit i vzhledem. Oproti jiným se nesnažila zaujmou minišaty, ale rozhodla se pro rafinovanější model. Zpěvačka zvolila kostýmek s obřím výstřihem. Ten zakryl problémové partie a ukázal velká pevná ňadra. Ewa byla ohromně sexy.

Oči v jejím dekoltu mohl nechat snad každý. Nezabránila tomu ani přítomnost jejího přítele Martina Chobota (27), který zpěvačce dělal doprovod. Ewa tak dokázala, že kypřejší tvary mohou být mnohem víc sexy než kost a kůže. Stejně jako Patricie Solaříková (27) neustále bojuje s nařčením, že má jemnou nadváhu. Obě ale jasně dokazují, že i když nejsou vychrtlé, tak o muže rozhodně nemají nouzi.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek