FOTO: Ewa Farna odhalila sexy výstřih! Tohle poprsí skrývá pod šaty

Zpěvačka Ewa Farna (24) toho na svůj věk dokázala už dost. Tentokrát se rozhodla postavit zlým jazykům, které ji neustále kritizují pro její postavu, touto sexy fotografií!

Z pomluv si hlavu určitě nedělá a naopak se snaží ukázat, že je sama se sebou spokojená. Dokonce se před nedávnem stala tváří jedné velmi známé a úspěšné sportovní značky!

A není divu, Ewa září jako nikdy předtím. Na svůj profil na Instagramu umístila fotku, kde odhaluje své přednosti a pohled je to velmi příjemný! Důkazem jsou velmi lichotivé komentáře fanoušků, kteří vnadnou zpěvačku vychvalují.

Samotná zpěvačka okomentovala fotku tak, že je velmi ráda, že se sportovní značka nebojí vzít do své kampaně holky krev a mlíko. No, posuďte sami… Že jí to sluší?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek