FOTO: Drbny z filmu Babovřesky byste v reálu nepoznali! Podívejte se, co dnes dělají

Blbý a blbější

Jindřiška Kikinčuková
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2018/2194701.jpg?d41d

Postavu nesoucí jméno Božena Němcová ztvárnila Jindřiška Kikinčuková. Že vám to příjmení něco říká? Nepletete se, jejím manželem je Pavel Kikinčuk, který v Babovřeskách ztvárnil starostu a mnozí v něm mohou poznat i Šimona Pláničku z legendární komedie Slunce, seno, jahody.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2018/2194696.jpg?d41d

Jindřiška má v reálu do Boženy opravdu daleko, sami můžete vidět na fotografii a uznat, že tuto dámu byste si s vesnickou drbnou spojili jen velice těžko. Je principálkou plzeňského divadla Pluto, což je tak trochu rodinný podnik. Oba manželé spolu připravují hry (Pavel jako režisér, Jindřiška jako dramaturgyně) a oba v nich i se svou dcerou hrají. Jejich dcera, Kamila Frumertová, si s rodiči taktéž zahrála v Babovřeskách, s otcem pak v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako sestřička Stela.

Jana Altmannová
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2018/2194706.jpg?d41d

Další vesnickou drbnu z obce Babovřesky ztvárnila Jana Altmannová. Je především velmi uznávanou dabérkou. Jako herečku si ji diváci mohou pamatovat například ze seriálů Ulice či Gympl s (r)učením omezeným. Zároveň je pedagogem Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU, ke vyučuje předmět Jevištní mluva. Jejím manželem je malíř Jiří Altmann.

Jana Synková
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2018/2194703.jpg?d41d

Vrchní drbna Horáčková není nikdo jiný než herečka Jana Synková, známá jako teta Kateřina ze Saturnina či promovaný psycholog magistra Kudláková z trilogie Byl jednou jeden polda. V realitě má rozhodně k Horáčkové daleko. Většinou se věnuje divadelním rolím, ale ani filmy a seriály pro ni nejsou tabu, jen letos se objevila hned v několika projektech.

Komedii Babovřesky můžete sledovat v pátek 12. října 2018 od 20:20 na TV Nova nebo v repríze v sobotu 13. října 2018 od 17:25 na Nova Cinema.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek