Foťáky, mobily, nábytek. Úřad se zbavuje majetku! PŘEHLED

Hasičské auto

Centrála Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) i její krajské pobočky se celkem zbavují více než pěti stovek různých věcí, které státní úřad už nepotřebuje.

K mání jsou mimo jiné židle, stoly, skříňky, varné konvice nebo další vybavení vhodné například na chatu nebo do garáže. Většina věcí je totiž opotřebovaná a tudíž vhodná právě spíš k volnočasovému využití.

Neplatí to ale vždy – některé nabízené předměty jsou stále plně funkční, jen jsou na inspekci nadbytečné. SZPI se kromě nábytku a drobného vybavení do domácnosti zbavuje i velké spousty fotoaparátů nebo mobilních telefonů.

V podstatě všechny předměty úřad nabízí za zlomek pořizovací ceny – na nejlevnější položky stačí dokonce pouhá desetikoruna, mobily nebo notebooky se dají pořídit za pár stovek.

Kompletní přehled dražených věcí, včetně instrukcí, jak se o ně ucházet, najdete v tomto dokumentu:

SZPI – prodej nepotřebného majetku – březen 2017 [docx]

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek