FA Cup: Čech pomohl Arsenalu nulou k výhře nad Lincoln City!

Trenér Arsenalu Arsène Wenger dal šanci Petru Čechovi, který se tak od začátku utkání představil mezi třemi tyčemi. Jak se později ukázalo, byl to dobrý tah, jelikož Čech vychytal čisté konto. Jeho spoluhráči navíc měli gólové hody.

Ty otevřel až ve 45. minutě utkání Theo Walcott, který s pomocí obránce Lincoln City poslal míč za Farmanova záda. Všechny další branky padly až ve druhém poločasu. Na 2:0 zvyšoval Olivier Giroud, který neměl po skvělé nahrávce Hectora Bellerina těžkou úlohu a zakončoval do prázdné brány.

Lincoln City navíc doprovázela smůla. V 58. minutě si totiž dal vlastní gól Luke Waterfall. Krásné sólo o téměř dvacet minut později předvedl Alexis Sánchez a okořenil ho čtvrtým gólem Arsenalu. To už bylo sice rozhodnuto, ale Gunners ještě neměli dost. Na konečných 5:0 doslova dovezl až do brány míč Aaron Ramsey.

Arsenal – Lincoln City 5:0

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.