EXKLUZIVNÍ VIDEO: Herci z Ulice ztuhli a splnili výzvu přímo na place! To tu ještě nebylo

Nejnovější výzva se jmenuje manequinn challenge, v překladu figurínová výzva. Že vám název nic neříká? Pravidla jsou velmi jednoduchá! Skupina lidí se domluví a v jednu chvíli zastaví v pohybu, ať už dělají cokoliv, ideálně však něco zajímavého a hodně dynamického, například sport. Poté, co zamrznou v pohybu, je někdo obejde a natočí na mobil či kameru. A to je vše!

Mannequinn challenge není jen zábavou internetu, připojili se k ní i mnohé slavné osobnosti, například Paul McCartney nebo Adele!

Co se ale stane, když takový celosvětový trend zasáhne Ulici? Že může být i natáčení seriálu velká zábava dokazuje video, na kterém je manequinn challenge Ulice. S herečkami, herci i producenty Ulice je zábava, a tak neváhali ani chvíli.

Na videu můžete vidět především Patricii Solaříkovou, Terezu Vítů, Matouše Rumla a Jakuba Štáfka. Nesmíme zapomenout ani na kameramany, kteří sice nejsou nikdy vidět, jejich role je však velmi důležitá – herci by bez nich mohli podávat životní výkony, ale nikdo by je neviděl.

PIKANTNÍ DETAILY Z NATÁČENÍ: Necenzurovanou verzi s šokujícím odhalením si pusťte ZDE!

Nepřehlédněte:
NESKUTEČNĚ SEXY! Herečky z Ulice se proměnily v modelky. Podívejte se, jak jim to seklo na molu!

Zákulisí focení: Takhle nedbale sexy jste Rozinu ještě neviděli!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek