Exkluzivní ukázka z Ordinace: Adam se POKUSÍ ZABÍT!

Přehrát poslední díl

Adam se bojí výslechu na policii, hroutí se před Marikou, prosí ji, aby mu nějak pomohla. Ta se ho snaží zvednout. Do toho na Mariku tlačí Ota, který chce, aby řekla pravdu o tom, co se oné noci odehrálo. Situace začíná být neúnosná a v očích Adama bezvýchodná, nezvládne ji. S těžkým svědomím a strachem z vězení se rozhodne své trápení ukončit. V bytě se otráví léky!

V bezvládném stavu ho najde Marika. Je vyděšená a volá záchranku, o pomoc už si ale neřekne a zavěsí! Proč? Může za to dopis, který Adam zanechal? Nechá ho Marika snad pro své bezpečí umřít? Přežije?

Co stojí v dopise i jak se Marika zachová, sledujte exkluzivně v předpremiéře ve videu! Zda pokus o sebevraždu zůstane jen pokusem a jak celá situace skončí, to sledujte v 760. díle 5. října od 20:20 na Nově. Dojde k definitivnímu konci!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek