EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Marek se vrací, je tady! Jak to Bibi ustojí?

Přehrát poslední díl

Bibi od ředitele nemocnice zjistí, že Marek v sanitce přiváží zraněnou Innu až z Ukrajiny, okamžitě běží na erzetu za Hanákem, který hned ve dveřích z jejího výrazu pozná, že už to ví. Prohodí pár slov o tom, co Inně je a jak Marek vyvádí, načež jí Hanák nabízí, že si s ní výjezd prohodí, neboť Bibi je z Markova příjezdu viditelně rozrušena, ona ale nechce. Pár minut nato se její pohled střetává s tím Markovým, oba jsou plné emocí i zatížením dané situace, podívejte se v ukázce na jejich znovu setkání!

Na minulost ale čas není, Inně jde totiž o život! Pozornost tak právem přechází na ni, přesto si pak v nemocnici najdou chvilku a popovídají si. O čem? A co je dál oba čeká? Zemře snad Inna? Na to odpoví nový díl už ve čtvrtek 8. února, tak buďte u toho!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek