EXKLUZIVNÍ FOTO: Justin Bieber přiletěl v noci do Prahy! Na letišti se objal s fanoušky, ale pak...

Justin Bieber dnes večer vystoupí v pražské O2 aréně ve Vysočanech! Jedná se o jednu z nejočekávanějších hudebních událostí tohoto roku. A jelikož má i v České republice Justin zástupy fanynek, bylo jasné, že si na něj počíhají už na letišti.

Na letišti na něj ale nečekaly jen dámy, fanoušky má totiž Justin i mezi chlapci. Justin přiletěl z Krakowa do Prahy kolem půlnoci, na sobě měl svoji typickou čepici a pohodlnou teplákovou soupravu a v ruce pejska. A fanoušky na letišti rozhodně neodbyl – potřásl si s nimi rukou, pozdravil se s nimi, zeptal se jich, jak se mají a působil moc mile.

V půl jedné ráno dorazil mercedesem do hotelu Four Seasons na Staroměstské, kde na něj však čekali další fanoušci, a to už od osmi hodin večer. Zde byli Justin i jeho tým však poněkud agresivní, Justin je nepřišel pozdravit a ochranka ho bránila před fotografy. Fanoušci byli zklamaní a čekali na něj ještě až do tří hodin do rána. Marně. Pak se nakonec přemístili před O2 arénu, kde budou čekat až do sedmi večer, než je pustí dovnitř.

Justin si s sebou přivezl pejska, fotbalový míč, skateboard a několik kufrů a tašek luxusní značky Louis Vuitton. Tak třeba ho fanoušci potkají někde v Praze na hřišti.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek