Edmontonu to nestřílí a trápí se. Zvedne se v utkání proti Rangers!

Pro oba týmy skončila loňská sezona v semifinále play off. Letos jsou ale jejich výkony a forma podstatně odlišnější. Zatímco Rangers jsou ve Východní konferenci osmí a vyhráli už pětkrát v řadě, Oilers jsou v Západní konferenci předposlední. Navíc dali nejméně gólů v celé lize (stejný počet má i Carolina, která dala shodně 35 branek).

Henrik Lundqvist, Kevin Shattenkirk, Mats Zuccarello či Rick Nash za Rangers. Hvězdný Connor McDavid, Leon Draisaitl či Ryan Nugent-Hopkins. Nejen na to se můžete těšit!

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2070155.jpg?d41d

Jako bonus se můžete stejně tak, jako každou sobotu, těšit i na živý video přenos z komentátorské kabiny, kde můžete v reálném čase sledovat, jak těžká je práce komentátorů v NHL. A to buď na facebookovém profilu Nova Sport, nebo na tomto webu.

A názor hokejového experta ze sázkové kanceláře Fortuna?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2064354.jpg?d41d

Edmonton patřil po loňském výborném ročníku v očích mnoha expertů k favoritům na dobré umístění i v letošní sezóně. „Olejářům“ se zatím ale příliš nedaří, na vině je především hodně slabá produktivita. Hvězdný Connor McDavid si sice drží průměr bodu na zápas, i tak jsou hosté ale nejméně skórujícím celkem v NHL. V patnácti zápasech zaznamenali hokejisté Edmontonu jen 35 branek, což dává průměr 2,33 branky na zápas. Za očekáváním zůstává celá řada hráčů v čele s Klefbomem, Stromem, Slepyshevem nebo Jokinenem.

Domácí celek rovněž neměl optimální start do nového ročníku NHL, ale v posledních dnech se rozehrál k dobrým výkonům i výsledkům. Hokejisté NY Rangers dokázali vyhrát pětkrát po sobě, dvakrát z toho v prodloužení. Domácí celek se ve zmíněném období výrazně zvedl v koncovce, když svým protivníkům nastřílel 22 branek. O produktivitu se starají první tři útoky, navíc se zvedá Nash.

Velkým benefitem jsou pak produktivní beci McDonagh (0+11) a Shattenkirk (5+11). Pro tým z Madison Square Garden hovoří rovněž vzájemná bilance z poslední doby (4 výhry z 5 utkání), výrazně lepší přesilovka (23,8%) i náročný program Edmontonu, který čeká třetí venkovní zápas v šesti dnech. Většina indicií tak nahrává výhře domácích, jedničce věří i 65 % sázkařů Fortuny.

Takovéto jsou kurzy na utkání New York – Edmonton:

NY Rangers – 2,2

remíza – 3,75

Edmonton – 2,82

Vsadit si můžete ZDE.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek