Důsledně hlídaný Jágr: V Přerově asistoval, Rytíři ale prohráli!

Jaromír Jágr

Základní část WSM ligy se blíží ke svému konci. Dnes týmy odehrály kompletní 47. kolo, v rámci kterého Rytíře hostil Přerov. Za kladenský tým znovu nastoupil Jaromír Jágr, který odehrál celý zápas, ale od začátku byl důsledně hlídán. Přerovští přistupovali k legendárnímu útočníkovi ve dvou a prakticky ho k ničemu nepustili.

Přerov šel navíc v polovině první části do vedení, když mládežnického reprezentanta Milana Kloučka v bráně Kladna překonal Tomáš Sýkora. Ve druhé části Kladenští chybovali a pustili do brejku Jakuba Šlahaře. Ten v samostatném úniku trefil přesně místo u vzdálenější tyče a Zubři vedli 2:0.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRytiriKladno%2Fposts%2F1929587280402338&width=500

Kladno se prosadilo až ve třetí třetině. Jaromír Jágr našel výborně Adama Kubíka a ten střelou od kruhů překonal jinak bezchybného Klimeše. Hosté to v závěru zkusili ještě v šesti bez brankáře, ale i nadále se jim nedařilo a tak prohráli 1:2.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek