Důchodkyně strká do kapsy o desítky let mladší modelky! Neuvěříte, kolik ženě je

Maye Musk oslaví brzy sedmdesátku, ale jen málokdo by to do téhle babičky řekl. Modelingu se věnuje už 50 let, ale nikdy neměla tolik pracovních nabídek jako v loňském roce. S modelingem začala ve svých patnácti letech a tehdy by si rozhodně nikdo nepomyslel, že se v této branži udrží až do sedmdesáti, ne-li nakonec i déle.

Maye ale není úplně obyčejnou modelkou-důchodkyní. Je to také matka známého miliardáře a zakladatele Tesly, Elona Muska. Svou osobní slávu s pracovní úspěchy má však tvrdě vydřené. Má velmi přísný jídelníček, aby měla v tomto věku postavu modelky.

Žena zatím neplánuje s kariérou modelky skončit a sama se s humorem říká, že s věkem se v modelingu konkurence zmenšuje. A možná právě proto zažívá svůj kariérní vrchol právě teď. Nutno ale uznat, že ve svém věku je to skutečná kočka, která by strčila do kapsy i o mnoho let mladší ženy.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek