Drama u Lišků! Ljuba Krbová prozradila, co přijde v nejbližších dílech Ulice

Anička Lišková je v Ulici snad jedna z nejvíce kladných postav. Vyznačuje se především láskou ke svým adoptovaným dětem Frantovi a Emičce. Vánoce u Lišků budou ve znamení klidu a pohody. Jejich Vánoce prý budou mnohačetné a to samozřejmě milující Anička vidí velice ráda a je ve svém živlu.

V ději Ulice se také momentálně řeší adopce dalšího dítěte, po kterém Anička velice touží, ale u Bedřicha už to tak jasné není. Ljuba Krbová naznačila, že po Novém roce to bude u Lišků hodně dramatické a v jejich domácnosti bude „husto“, což bude souviset právě se zmíněnou adopcí. Sympatická herečka také zmínila, že Bedřich udělá velký průšvih, ve kterém bude ale nevinně a na Aničce bude, aby Bedřicha podržela.

Jak to u Lišků dopadne a svolí nakonec Bedřich k adopci dalšího dítěte? Nezapomeňte sledovat seriál Ulice každá všední den v 18:25 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTKY: Franta s celou svou rodinkou opět v Ulici

Šokující odhalení! Jaké temné tajemství má Radka?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek