Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Řidič kamionu vjel před vlak

Na internetu se objevilo video dramatické záchrany u Krupky na Teplicku. „Bagru to chcíplo na kolejích a už nenastartoval,“ vysvětloval výstižně situaci krátký popisek u zveřejněného záznamu.

Jestli bagr vjel na koleje v době, kdy výstražná světla už blikala, nebo zůstal na kolejích uvězněný delší dobu, není jasné. Video zachycuje situaci přesně v okamžiku, kdy už se spustily závory a rychle se k místu blížil vlak.

Řidiči, kteří na místo dorazili, na nic nečekali a vydali se zoufalému muži na přejezdu na pomoc. Rychle se ho snažili vytlačit ven, čas ubíhal.

Boj s těžkým vozidlem musel být opravdu náročný, zachráncům se ale naštěstí podařilo nakonec bagr dostat zpět na silnici. A právě včas. Po zhruba dvaceti sekundách projel místem vlak. A následky by mohly být fatální – nejen pro řidiče bagru, ale i pro všechny lidi ve vlaku.

Případy uvízlých řidičů na železničním přejezdu bohužel ne vždy končí šťastně. V nemocnici po srážce s pendolinem skončila zraněná řidička z Plzeňska (psali jsme zde). Jak řidiči riskují, dokazuje i video zde.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek