Dovolená se změnila v tragédii: Manžele smetla vlna, našli je mrtvé

Hurikán Michael Florida 2018 - 7

Úřady už znají totožnost prvních obětí, které si vyžádalo extrémní počasí na španělském ostrově Mallorca. Při prudké bouřce, která vyvolala podle místních až biblickou potopu, zemřel i starší britský pár. Píše o tom britský Sun.

Anthony (75) a Delia (72) Greenovi si chtěli na Mallorce užít dovolenou, domů už se ale nikdy nevrátí. Když jeli taxíkem z letiště Palma Airport do městečka Cala Bona na východním pobřeží ostrova, smetla je vlna. Jejich těla našli v převráceném autě, o několik hodin později našli záchranáři také tělo taxikáře.

„Vyjadřujeme podporu rodině dvou Britů, kteří zemřeli ve Španělsku. Uděláme všechno proto, abychom jí v této těžké situaci pomohli,“ uvedlo britské ministerstvo zahraničí, které i nadále zůstává v kontaktu se španělskými úřady.

Další obětí je maminka, která se svými dvěma dětmi jela v autě, když do nich narazil proud vody. Žena ještě zvládla vystrčit dceru ven, pětiletý chlapec ale zůstal v autě, když ho odnesla voda. Její tělo našli záchranáři uvnitř auta, chlapečka stále pohřešují.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek