Dopingový hříšník Zaripov jedná v NHL: Tento klub má zájem!

Maxim Vylegžanin

Informaci přinesl ruský portál rsport.ru, který píše o tom, že zástupci Blues jsou v kontaktu s hráčem, který je čtyřnásobným držitelem Gagarinova poháru.

Danis Zaripov, jehož jméno znají všichni hokejový nadšenci, měl pozitivní výsledky na zakázané látky. V krvi měl látky, které obsahují stimulátory, konkrétně pseudoefedrin a diuretika s maskovacími substancemi. Za to dostal dvouroční distanc, který se vztahuje na KHL i všechny evropské ligy.

Proto se okamžitě začalo spekulovat o tom, jestli se nepřesune do zámoří. A teď to vypadá, že se tak skutečně stane. „Nabídka ze St. Louis přišla, ale zatím jde pouze o debaty a nechtěl bych to více komentovat,“ prohlásil Zaripov. Jestliže Zaripova odsoudili za pseudoefedrin, který má IIHF na černé listině a NHL ne, tak by ruský veterán mohl bez problémů odejít do zámoří.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek