Dodávka plná migrantů prchala před policií, zemřela dívenka (2)!

Policie zadržela 78 migrantů v dodávkách - 4

Policisté pronásledovali dodávku se třiceti kurdskými uprchlíky v noci ze středy na čtvrtek hodinu. Do honičky se nakonec zapojilo 15 policejních vozů a dvakrát tolik policistů, píše BBC.

Honička se odehrála poblíž belgického města Namur a skončila až ve chvíli, kdy se ujíždějící dodávka srazila s jiným autem. Následně policisté objevili mrtvé batole.

Podle belgických médií holčička cestovala se svou matkou. A imigranti ji údajně používali jako lidský štít – mělii ji držet vystrčenou z okýnka dodávky, aby si udrželi pronásledovatele od těla. Místní úřady ovšem tuto informaci nepotvrdily.

Stále více migrantů míří na západ přes Česko, varují Němci

Poté, co dodávka konečně zastavila, vyvalila se na policisty početná skupina Kurdů. Došlo k potyčce, během níž zazněly i výstřely. Dívenka ovšem střelbou zasažena nebyla.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek