Dobrá zpráva! Rosický je zdravý, před EURO se stihne rozehrát

Tahle zpráva potěší nejen české fanoušky, ale bezpochyby i kouče národního týmu Pavla Vrbu. Ten se totiž netají tím, že s „Malým Mozartem“ počítá pro červnový vrchol letošní sezony. Prohlásil, že na něj bude čekat do nejdelší možné chvíle. Nakonec bude možná Rosického mít k dispozici už na závěrečné přípravné zápasy před EURO.

Původní zprávy po zranění stehenního svalu z konce ledna mluvily minimálně o tříměsíční přestávce, jenže už na začátku dubna se vrátil do plného tréninku a nyní je dokonce v takovém stavu, že už může začít hrát.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2016/1833260.jpg?4936

„Rosický nastoupí za jednadvacítku,“ prozradil kouč „Kanonýrů“ Arséne Wenger na tiskové konferenci. Pětatřicetiletý záložník bude mít první šanci na rozehrání v pátek proti Newcastlu. Další zápas má jednadvacítka na programu duel proti Derby County.

Dobré zprávy z Londýna! Čech je připraven, Rosický už trénuje

Pokud půjde všechno podle plánu, Rosický bude mít měsíc a půl na to, aby se dostal do takového zápasového rytmu, aby byl pro reprezentaci na evropském šampionát tou pravou oporou.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek