Divoká jízda! Nadržený páreček si to rozdával ve vysoké rychlosti!

Kamera přistihla milence při sexu v jedoucím autě

Že se souložící řidič za své milostné hrátky za volantem vůbec nestydí, ukázaly další okamžiky. Když si totiž „autoCasanova“ všimnul, že má obecenstvo, místo zpomalení nebo zastavení jen ukázal posádce druhého auta vztyčený prostředník.

Video natočil spolujezdec z druhého vozu. Na záběrech je jasně vidět, že nadržený šofér v podstatě vůbec nevidí na cestu a soustředí se jen na ženu, která mu poskakuje na klíně.

Video bylo pořízeno poblíž města Yala v provincii Jujuy na severozápadě Argentiny na dálnici, která spojuje metropoli Buenos Aires se státní hranicí Argentiny a Bolívie, píše britský Daily Mirror.

Argentina má přitom jednu z nejhorších bilancí mrtvých na silnicích, denně zde průměrně při nehodách umírá 22 lidí. Přitom právě dálnice, kde video vzniklo, patří mezi nejnebezpečnější komunikace v Argentině.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek