Dilema a rozhodnutí Bibi v DNEŠNÍ ORDINACI: Vojta, nebo Marek?! VIDEO

Přehrát poslední díl

Marek se dozví, že Bibi randí s doktorem, který pomohl Inně, tedy s Vojtou Kratochvílem. A jak se ukáže, bude mu to jedno. Jestli bude předstírat, aby byla Bibi šťastná, nebo mu to bude skutečně putna, to už budete muset usoudit sami z dnešního dílu, který bude pro Bibi ve znamení rozhodnutí. Přítomnost Marka v ní vyvolává staré city, které jsou ještě čerstvé a možná pořád trvají. Bude si muset ujasnit, koho miluje, s kým chce být, komu nelhat. Je jí jasné, že Vojta je kluk, který by se neměl ztratit a už jí na něm moc záleží. Jenomže Marek je Marek, muž do kterého se tak moc zamilovala… Vnitřní dilema bude řešit s Aloisii. Jak jí poradí? Jak se Bibi rozhodne?

Boba s Heluš a Hugem čeká stěhování do lepšího bytu a Kováře boj s Márou, když v nemocnici zmizí pytlík s drogou z věcí závislého pacienta… Dá si Mára znovu do nosu? Nebo je skutečně vyléčený?

To a mnohem více sledujte v 791. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zapomeň na city, 13. února ve 220:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek