Den Rosického: Velký návrat i gól. Reakce fanoušků? Byl geniální!

Tomáš Rosický

„Měl jsem z toho velkou radost a v rohu s fanoušky jsem si to užil. Byl jsem dlouho zraněný, a když je vám tolik, kolik mě, stojí to hodně sil, abyste mohli hrát dál. Za ty všechny útrapy jsem si to dnes opravdu užil,“ svěřil se Tomáš Rosický v klubovém rozhovoru.

„Jsem po nemoci, takže to nemůže být úplně skvělé. Konec jsem tam už jen odklopýtal. Na příští týden na derby bych na tom měl být fyzicky lépe,“ dodal Rosický v rozhovoru.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FACSpartaPraha%2Fposts%2F10155634439087068&width=500

Rosického vítězná branka proti Karviné i celý výkon malého Mozarta fanoušci na sociálních sítích ohodnotili prakticky jen v superlativech. „Rosa geniální. Konečně měla hra myšlenku a dalo se na něj dívat,“ vychvaloval si ho v jednom z komentářů příznivec Sparty. „Dobře Rosa! Sympaťák. Famózní ten pan Rosický. Je to Bůh,“ opakovalo se pak v dalších reakcích. Teď už jen, aby Tomášovi Rosickému vydrželo zdraví a navázal na skvělé výkony.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek