Dcera „boxera“ Slezáka promluvila o smrti táty! Řekla, proč zemřel

„Prosíme tímto veřejnost i tisk, aby respektovaly naše soukromí a daly nám potřebný čas vyrovnat se s naší tragickou ztrátou člověka, za jehož čestností a poctivostí budeme vždy stát. Karel nás opustil v úterý 7. února, následkem disekce aorty, v důsledku náporu posledních dnů, které pro něj nebyly zrovna příznivé,“ stojí v prohlášení, které TN.cz zaslala dcera Barbara.

Disekce aorty je velmi nebezpečný stav, při kterém dochází k natržení stěny aorty zevnitř. Krev se pak rychle hromadí, úmrtnost je velmi vysoká. Disekce často souvisí s vyšším krevním tlakem. Vzácněji může být příčinou vaskulitida (zánětlivé postižení cév).

Záběry z oslavy vítězství Miloše Zemana obletěly celé Česko před čtrnácti dny. Zemanův podporovatel Milan Rokytka (KSČM) ležel bezvládně na pódiu, zatímco jeho kamarád Karel Slezák bránil novinářům, aby natáčeli. A to doslova vlastním tělem.

Incident dokonce začala vyšetřovat policie, Karel Slezák už se ale konečného verdiktu nedočká. „Naposledy mi volal z automobilu,“ tvrdil později Rokytka. Jeho prohlášení najdete i ZDE.

Připomeňte si incident ze štábu Miloše Zemana:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek