Dara Rolins přiznala svou úchylku: Tohle byste od zpěvačky nečekali!

Zpěvačka Dara Rolins si i nadále užívá radovánky na Bali a sem tam přidá na sociální síť nějakou tu fotografii – většinou v plavkách. A právě plavky byly i tématem, které Dara u jedné ze svých fotek otevřela. Přiznala se, že většinou ani neví, od jaké značky plavky, které má na sobě, jsou a že nikdy nenosí vrchní a spodní díl, které by k sobě pasovaly.

„Pro velký úspěch ještě jednou – téma plavky. Ty, co mám na sobě, nejsou z jednoho setu a dnes už nikdo neví, o jakou značku jde. Mám totiž úchylku stříhat VŠECHNY štítky na oblečení,“ přiznala se zpěvačka.

„V mém případě je to tak, že plavky z jednoho setu nosím jen výjimečně. Obvykle je to o tom, které dva ruky ze svého „bag of tricsk“ náhodně vytáhnou, Občas se k sobě extrémně nehodí a to mě baví úplně nejvíc,“ napsala dále Dara, která má v plavkách oblibu a už si stačila několik kousků koupit i na Bali.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek