Dálnice D5 stojí: Mladík v BMW smetl pracovníka odtahovky

Tragická nehoda na D6 - 5

Dálnice D5 musela být ve směru na hraniční přechod Rozvadov v podvečer uzavřena. „Na 129. kilometru došlo ke sražení pracovníka odtahové služby,“ řekla TV Nova mluvčí tachovských policistů Dagmar Jiroušková.

„Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič BMW, ročník narození 1996, měl předjíždět auto, dostal smyk, vyjel vpravo, kde narazil do vozu odtahové služby právě do míst, kde stál pracovník odtahové služby. K nehodě došlo v odstavném pruhu,“ dodala Jiroušková.

I když o život pracovníka odtahovky, narozeného v roce 1989, bojovali záchranáři půl hodiny, resuscitace byla neúspěšná a muž boj o život prohrál.

Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují policisté. Kvůli odstraňování následků nehody a vyšetřování musela být dálnice ve směru na Německo uzavřena.

Řidiči musí sjet na 128. kilometru na Bor, Přimdu a Svatou Kateřinu se dostanou na 144. kilometru zpět na dálnici. Podle stránek Ředitelství silnic a dálnic dopravniinfo.cz bude dálnice uzavřena nejméně do 21. hodiny.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek